Stropní akustický panel z dřevěné vlny

Stropní akustický panel z dřevěné vlny

Stropní akustická deska z dřevěné vlny vyrobená z 65% přírodních polárních vláken a speciálních antikorozních látek zabraňuje smísení obsahu příměsi po odmaštění, fumigaci, důl po potlačení a 35% portlandského cementu. Je široce používán na stadionu, GYM, divadle, kině, zasedacích místnostech, kostelech, továrnách, školách, knihovnách, plaveckém centru apod. Velikost jednoho listu je 1220 * 2440 * 15mm, hustota je 580kg / 15mm, 20mm, 25mm lze vybrat, jiné velikosti lze přizpůsobit.

Podrobnosti o produktu

Stropní akustická deska z dřevěné vlny vyrobená z 65% přírodních polárních vláken a speciálních antikorozních látek zabraňuje smísení obsahu příměsi po odmaštění, fumigaci, důl po potlačení a 35% portlandského cementu.


Je široce používán na stadionu, GYM, divadle, kině, zasedacích místnostech, kostelech, továrnách, školách, knihovnách, plaveckém centru apod.


Velikost jednoho listu je 1220 * 2440 * 15mm, hustota je 580kg / m3, lze zvolit tloušťku 15mm, 20mm, 25mm, další velikost lze přizpůsobit.


Hot Tags: dřevěné vlny strop akustické panel, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Barevný interiér zdobení dřevěné akustické panely pro studio Další:Cementový akustický panel z dřevnatých vláken

Dotaz

You Might Also Like