Perforované akustické panely MDF

Perforované akustické panely MDF

MDF perforované akustický panel je druh akustické produktu s otvory na obou stranách vysoké hustoty board.with dekorace, tepelná izolace, ohnivzdorné, lehké, stabilní, funkce atd. Dokončit melamin, dýha, otvory průměr a stoupání lze také na zakázku. Specifikace: Materiál: MDF desky...

Podrobnosti o produktu

MDF perforované akustický panel je druh akustické produktu s otvory na obou stranách vysoké hustoty board.with dekorace, tepelná izolace, ohnivzdorné, lehké, stabilní, funkce atd. Dokončit melamin, dýha, otvory průměr a stoupání lze také na zakázku.


Specifikace:

 1. Materiál: MDF deska

 2. Dokončení: melamin

 3. Velikost: 128 * 2440mm

 4. Tloušťka: 15 / 18mm

 5. lze přizpůsobit jiné velikosti a thickenss

 6. balení: v krabicích


  Výhoda:

  1. má široké zvukové spektrum absorpční, vysoký Činitel pohltivosti zvuku, dokonalou vstřebatelnost efekt pro nízké, střední a vysoké frekvence zvuky.

  2. to je noncombustible, prachem, silné dekorativní efekt, jednoduché konstrukce a tak dále

  3. vynikající zvukové pohltivosti
  4 dobré dekorativní efekt
  5. lidské přátelský
  6. povrch z melaminu

  Aplikace:

  gymnázium, hlediště, konferenční sál, hotel, taneční sál, karaoke sál, kino, bowling alley, jazyk komora, zkušební sál, nemocnice, hlučnosti pro workshop a generátor místnosti a strojovny a tak dále.

Hot Tags: MDF perforované akustické panely, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, vlastní, nejlepší, Cena, Velká Británie
Dvojice:Akustické stěnové panely Další:Zvuková úprava

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit