Panel akustického difuzéru

Panel akustického difuzéru

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších akustických panelů výrobce difuzéru a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní náš přizpůsobený panel akustické difuzéru vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Zvuková difuzní deska je hlavně odrazem zvuku ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších akustických panelů výrobce difuzéru a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše přizpůsobené akustické difuzor panel vyrobený ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

Zvuková difuzní deska je hlavně odrazem zvukových vln šířících se různými směry, vyvarujte se problémům se zvukovým zbarvením a zaostření akustické stojaté vlny, kvalita zvuku je jemnější a přesnější.

Panel difuzního zvuku

Jméno výrobku

Dřevěný panel s akustickou zvukovou difuzi

Velikost

600 * 600 * 100 mm

Barva

Růže dub, cedr nebo jiné barvy lze přizpůsobit

Protipožární

Třída B1 nebo třída A1

Environmentální

Třída E1

Materiál

Původní ekologické dřevo paulownia

Koeficient absorpce zvuku

0,95 Hz

Tvar

List

Balení

1-5 kusů v kartonové krabici

Aplikace:

opera, koncertní sály, kluby pro volný čas, soukromé kino, HIFI posluchárna pro vybudování špičkové kvality zvuku interiérové ​​dekorace.

Funkce produktu:

Dřevěný panel s difuzí zvuku je jakýmsi nepravidelným grafickým designem, jehož cílem je produkovat v odrazové difuse, může produkovat bohatý a mírný zvuk. Reverberant vypadá, že přichází z mnoha směrů, může výrazně zlepšit kvalitu zvuku v podmínkách sálu.

Teorie pohlcení zvuku:

Sound QRD diffusion panel je řada sloupců s různou hloubkou paralelní "vzor", když zvukové vlny od incidentu na 135 stupňů horizontálně položené QRD, to může být mezi 30 stupni až -150 stupňů stejná intenzita odráží zvuk.

Hot Tags: akustický diffuser panel Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, UK, akustický panel s difuzory
Dvojice:Dřevěné dřevěné akustické panely Další:Perforovaný akustický panel

Dotaz

You Might Also Like