Osková drážkovaná akustická deska pro stěny a stropy

Osková drážkovaná akustická deska pro stěny a stropy

Existují dva typy desek pohlcujících zvuk dřeva: desky štěrbiny zvukového pohlcování dřeva a desky pohlcující zvuk dřeva. Strukturální materiál pohlcující zvuk s kulatými otvory na přední a zadní straně desky. Pro dekoraci stěn a stropů se běžně používají dva typy panelů pohlcujících zvuk.

Podrobnosti o produktu

Existují dva typy desek pohlcujících zvuk dřeva: desky štěrbiny zvukového pohlcování dřeva a desky pohlcující zvuk dřeva. Strukturální materiál pohlcující zvuk s kulatými otvory na přední a zadní straně desky. Pro dekoraci stěn a stropů se běžně používají dva typy panelů pohlcujících zvuk.


1. Specifikace modelu produktu

Dřevěná deska pohlcující zvuk se skládá z obkladu, materiálu jádra a tenké plsti absorbující zvuk. Materiál jádra je 16 mm nebo 18 mm importovaný MDF list. Přední strana materiálu jádra je zdobená a zadní strana Freudenbergovy černé plsti absorbující zvuk je nalepena na zadní straně. Podle požadavků zákazníka zahrnují povrchové úpravy různé dýhy z masivního dřeva, dovážené lakované povrchy, lakované povrchy a další povrchové úpravy.

Instalační příslušenství

3. Příprava před instalací

Aby byl zajištěn designový efekt, musíte před instalací desky pohlcující zvuk dokončit následující přípravy:

Místo instalace

(1) Místo instalace musí být suché a minimální teplota by neměla být nižší než 10 stupňů Celsia.

(2) Maximální hodnota změny vlhkosti po instalaci na místě instalace by měla být regulována v rozmezí 40% až 60%.

(3) Místo instalace musí splňovat výše uvedené teplotní a vlhkostní normy nejméně 24 hodin před instalací.

Zvuk pohlcující panely

(1) Zkontrolujte model, velikost a množství desky pohlcující zvuk.

(2) Deska pohlcující hluk musí být umístěna na místě instalace po dobu 48 hodin, aby se deska pohlcující zvuk mohla přizpůsobit vnitřnímu prostředí a mohla být tvarována.

kýl

(1) Kýl musí být nainstalován na povrch stěny zakrytý deskou pohlcující zvuk podle projektových nebo konstrukčních výkresů a kýl musí být vyrovnán. Povrch kýlu by měl být rovný, hladký, bez rzi a deformace.

(2) Konstrukční stěny musí být předem upraveny v souladu se stavebním zákonem. Uspořádání kýlu musí být slučitelné s uspořádáním panelů pohlcujících zvuk. Vzdálenost mezi dřevěnými kýly by měla být menší než 300 mm a vzdálenost mezi kýly z lehké oceli by neměla být větší než 400 mm. Instalace kýlu by měla být kolmá na délku desky pohlcující zvuk.

(3) Vzdálenost od povrchu dřevěného kýlu k základně je v souladu se specifickými požadavky a je obvykle 50 mm. Chyba rovinnosti a svislosti strany dřevěného kýlu by neměla být větší než 0,5 mm.

(4) Pokud jsou v prostoru kýlu zapotřebí výplně, měly by být nainstalovány a ošetřeny v souladu s konstrukčními požadavky a zajistily, aby nebyla ovlivněna instalace panelů pohlcujících zvuk.

Čtyři. Instalace

Změřte velikost stěny, potvrďte polohu instalace, určete vodorovné a svislé čáry a určete výřez výřezu drátu, potrubí a dalších předmětů.

Vypočítejte a ořízněte některé panely pohlcující zvuk podle skutečné velikosti staveniště (pokud existuje symetrický požadavek na opačné straně, věnujte zvláštní pozornost řezání velikosti některých panelů pohlcujících zvuk, abyste zajistili symetrii na obou stranách) a čáry (uzavřené čáry, vnější rohové čáry, spojovací čáry) a vyhrazené pro výřezy kabelových zásuvek, trubek atd.

Namontujte desku pohlcující zvuk:

(1) Pořadí instalace panelů pohlcujících zvuk se řídí zásadou zleva doprava a zdola nahoru.

(2) Když je deska pohlcující zvuk instalovaná vodorovně, zářez je směrem vzhůru; při vertikální instalaci je zářez na pravé straně.

(3) Pokud mají některé panely pohlcující zvuk z masivního dřeva požadavky na vzory, měla by být každá fasáda instalována v pořadí od malých po velké podle sériového čísla připraveného předem na panelu pohlcujícího zvuk. (Čísla panelů pohlcujících zvuk následují zleva doprava, zdola nahoru a čísla od malých po velké)

Upevnění desky pohlcující zvuk na kýlu:

(1) Dřevěný kýl: Instalujte pomocí hřebíků

Desku pohlcující zvuk upevněte na kýl podél drážky a štěrbiny desky. Hřeb musí být více než 2/3 zapuštěn do dřevěného kýlu. Hřebíky musí být uspořádány rovnoměrně a vyžadují určitou hustotu. Každá deska pohlcující zvuk a každá Počet spojovacích hřebů na kýlu není menší než 10.

Panely pohlcující zvuk jsou instalovány vodorovně, zářezy směřují nahoru a jsou namontovány s montážním příslušenstvím a každý panel pohlcující zvuk je zapojen postupně.

Deska pohlcující zvuk se instaluje svisle a zářez je na pravé straně a poté nainstalujte stejnou metodu zleva. Na koncích obou panelů pohlcujících zvuk ponechte mezeru nejméně 3 mm.

Pokud je třeba desku pohlcující zvuk zavřít, lze ji zavřít pomocí očíslované zavírací čáry 580 a uzavírací poloha se upevní šrouby. Při instalaci pravých a horních lemovacích linií je 1,5 mm vyhrazeno pro boční roztažení a lze použít silikonová těsnění.

Existují dva způsoby instalace panelů pohlcujících zvuk v rozích: těsné upevnění nebo upevnění pomocí 588 linek.

(1) Vnitřní roh stěny (jinový roh), těsně přiléhající; opraveno 588 linkami;

(2) roh vnější stěny (vnější úhel), těsně přiléhající; opraveno 588 řádky.

Šachty a další stavební problémy

(1) Jsou-li přístupové otvory ve stejné rovině, měly by být ostatní povrchy krytu přístupových otvorů, s výjimkou dřevěné hrany, zdobeny panely pohlcujícími zvuk; panely pohlcující zvuk na stěně nebudou u přístupových otvorů uzavřeny a je třeba je vyrovnat pouze s okraji přístupových otvorů. V pohodě.

(2) Je-li poloha průlezu ve svislém kontaktu s konstrukční stěnou desky pohlcující hluk, je třeba změnit polohu průlezu, aby se zajistily konstrukční podmínky desky pohlcující hluk.

(3) Pokud se během instalace setkají s jinými konstrukčními problémy (jako jsou kabelové zásuvky atd.), Měl by být způsob připojení v souladu s požadavky projektanta nebo se řídit pokyny místních techniků. V případě jiných zvláštních situací na staveništi prosím předem kontaktujte technické pracovníky naší společnosti'.

Instalace panelů pohlcujících hluk na otvory dveří, oken atd.

V. věci, které vyžadují pozornost

Barevný rozdíl barvy

(1) Panely pohlcující zvuk s povrchovou úpravou z masivního dřeva mají barevný rozdíl, což je přírodní jev.

(2) V ostatních částech místa instalace může být barevný rozdíl mezi povrchovou úpravou desky pohlcující zvuk a ruční barvou. Aby byla barva barvy konzistentní, doporučuje se po instalaci desky absorbující zvuk upravit barvu ruční barvy ostatních částí místa instalace podle předem natřené barvy barvy desky pohlcující zvuk; .

Dřevěné panely pohlcující hluk musí být v nenamontovaném prostředí utěsněny před vlhkostí.


Hot Tags: akustický panel pro stěny a strop, drážkovaný dubem, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobený, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:VINCO Dřevěná vlna z melaminového dřeva mdf akustická deska pro dobrou zvukovou izolaci Další:Osk dřevěný akustický panel pro vnitřní stěny a stropy

Dotaz

You Might Also Like