Panely zvukových přepážek

Panely zvukových přepážek

Panel zvukových stěn je zvukově absorbujícím materiálem zavěšeným na stropě s vysokou účinností absorpce. Je to obvykle horizontální nebo vertikální závěs. Vlastnosti: Panely zvuku jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny ze skelných vláken, vlastní hliníkový rám, skleněná tkanina odolná proti prachu.

Podrobnosti o produktu

Panel zvukových stěn je zvukově absorbujícím materiálem zavěšeným na stropě s vysokou účinností absorpce. Je to obvykle horizontální nebo vertikální závěs.


Funkce:

Panel zvukového plátna je vyroben z vysoce kvalitní bavlny ze skelných vláken, vlastní hliníkový rám, skleněná tkanina odolná proti prachu. S ochranou životního prostředí, požárem, zvukovou absorpcí, povrchovým vzorem a vyššími výkony. Dokonalá barevná a materiálová volba široké, může být velmi dobrá pro splnění rozmanitých potřeb zákazníků akustiky a dekorace. Nejvyšší požární výkon na úrovni A2, nejvyšší environmentální výkon až do úrovně E1.


struktura produktu:

Povrchová úprava - tkanina pro outsourcing, uvnitř látky

Povrchové úpravy - skelná tkanina, barevná tkanina série

Jádrový materiál - 96 kg / m3 skleněná vlákna s vysokou hustotou zvuku

Hmotnost - 5,5 kg / m2 (tloušťka 50 mm) 11,5 kg / m2 (tloušťka 100 mm)

Struktura - obklopena rámem z hliníkové slitiny zabudovanou do bavlny s vysokou hustotou zvuku, obalená akusutickou látkou

Způsob montáže - horizontální / vertikální závěs (příslušenství: úhelník, lehký ocelový kýl, šrouby, nýtovací nýty, lanko, kroužky, bezpečnostní spona)


Specifikace produktu:

Šířka: 600 mm 1200 mm

Délka: 1200 mm 2400 mm

Tloušťka: 25 mm 50 mm 100 mm

Tolerance: šířka: 2 mm, délka: ± 20 mm,

Výška: ± 0,5 mmHot Tags: zvukové deflektory panely, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Závěsné akustické přepážky Další:Zvuková izolace závěsného zvuku

Dotaz

You Might Also Like