Pevné akustické panely

Pevné akustické panely

Shenzhen Vinco Zvukově izolační materiály, Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů pevných akustických panelů v Číně, vítejte na velkoobchodě našich přizpůsobených pevných akustických panelů vyrobených ve Velké Británii, a také vítejte zkontrolovat cenu s námi. Představení produktu Jedná se o druh akustických materiálů ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvukově izolační materiály, Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů pevných akustických panelů v Číně, vítejte na velkoobchodě našich přizpůsobených pevných akustických panelů vyrobených ve Velké Británii, a také vítejte zkontrolovat cenu s námi.

Představení výrobku

Je to druh akustických materiálů, které pohlcují zvuk, díky čemuž se lidé cítí pohodlně v interiéru, může to být také druh dekorace.

název:

zvukově izolační panel

Materiál:

tkáň z akustických skleněných vláken

Velikost:

600 x 1200 mm * 50 nebo lze přizpůsobit

Tvar:

Prostěradlo

Ohnivzdorná:

B1

barva

Žlutá nebo lze přizpůsobit

balík

Krabice

Environmentální

Stupeň E1

hustota

96 kg / m3 nebo lze přizpůsobit

Koeficient pohlcování zvuku

0.9


Funkce

1 dekorace:

Široce používán v hotelech, domovech, barech, super konferenčních sálech nebo na jiných místech s nejvyšší pákou.

2 Zvuková izolace:

Může absorbovat zvuk, aby se lidé cítili pohodlně, zejména v hlučném prostředí.

Teorie

1. Třecí efekt, snížení hluku, může být hodně absorpce zdroje zvuku, zkrátit dobu dozvuku, snížit vnitřní hluk, dosáhnout ideálního účinku ztlumení.

5 Sníh, je stále jako zastavení vody, protože sníh je světlo, hlas nárazu, když dopadnou na pád v kontaktu se zemí, aby byl pohlcen sněhové vločky uprostřed mezery, a hodně zvukové pohlcující stěny na pozadí funkce je také přijata zásada měkkého balíčku.

Dávejte pozor na

1 Základní povrch křídla dveří měkkého pytle dna olejového potahu nesmí být menší než dvě kliky a zámky by měly být naloženy.

2 Měkká textilie, podšívka a hraniční materiál, barva, vzor, ​​úroveň spalovacích výkonů a obsah vlhkosti dřeva by měly splňovat konstrukční požadavky a příslušná ustanovení současné národní normy.


Hot Tags: pevné akustické panely Čína, výrobci, dodavatelé, továrny, velkoobchod, přizpůsobené, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Akustický materiál pro panel stěnové stěny auditoria Další:Kožené akustické panely

Dotaz

You Might Also Like