Látkové stěnové panely

Látkové stěnové panely

Shenzhen Vinco Zvukotěsné materiály Co., Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů stěnových panelů potažených textilem v Číně, vítejte na velkoobchodě našich přizpůsobených stěnových panelů potažených látkou vyrobených ve Velké Británii, a také vítejte zkontrolovat cenu u nás. textilní zvukotěsný panel Produkt ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvukotěsné materiály Co., Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů stěnových panelů potažených textilem v Číně, vítejte na velkoobchodě našich přizpůsobených stěnových panelů potažených látkou vyrobených ve Velké Británii, a také vítejte zkontrolovat cenu u nás.

textilní zvukotěsný panel

Představení výrobku

Měkké balení je vnitřní ozdoba povrchu stěny s pružným materiálem pro způsob balení. POUŽÍVÁ materiálovou kvalitu materiálu měkké, měkké barvy, může zjemnit celkovou atmosféru prostoru, jeho hluboká hloubka také může vylepšit domácnost.


název:

textilní zvukotěsný panel

Materiál:

skleněné vlákno + polyesterová tkanina

Velikost:

600 x 600 mm * 25 mm nebo lze přizpůsobit

Tvar:

Prostěradlo

Ohnivzdorná:

B1

barva

Červená nebo lze přizpůsobit

balík

Boxy (mobilní domovský stropní panel)

Environmentální

Stupeň E1

hustota

96 kg / m3 nebo lze přizpůsobit

Koeficient pohlcování zvuku

0.9


Funkce

1 dekorace, role zkrášlovací prostor

2 zpomalující hoření, pohlcující zvuk, zvuková izolace, odolný proti vlhkosti, odolný proti plísním, antibakteriální, vodotěsný, zabránit oleji, prachotěsný, proti znečištění, antistatický, proti kolizi.

Teorie

1 Podle zásady akustického zpracování je deska z měkkého obalu absorbující zvuk vyrobena z měkké textilie, krabice a zvukotěsné bavlny, vodotěsné hliníkové rohože.

2 Jedná se o druh speciálních materiálů pohlcujících zvuk pro silné sací zvukové pole, je vyroben z porézního nebo vláknitého materiálu vytvářejícího řezání, vyrobeného do kužele nebo tělesa pohlcujícího zvuk klínu.

Dávejte pozor na

1 Měkký balíček ACTS role povrchového materiálu v tvůrci instalačních her dobře stlačený, vesté v upevnění k utažení, vyhnutí se instalaci za záhyby vrstev a pěnivý jev.

2 během procesu měkké balení inženýrské konstrukce, měli byste posílit kontrolu a přejímku, zabránit ve výrobě, instalaci typu vloženého typu procesu, pokud stavební personál není opatrný, tvrdé hrany nebudou odpovídat latě desky, desky při řezání hrana není rovná, není zakladatelem, způsobující šířku obvodové mezery není konzistentní.

3 Před formální konstrukcí měkkého sáčku, pečlivě vybrané a zkontrolované s látkou, byste měli použít stejnou šarži látky na stejném místě, vyhýbat se povrchové barvě, ozdobnému vzoru atd.


Hot Tags: stěnové panely potažené látkou Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobené, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Podložní podvěsný strop Další:Akustické pokrytí stěn

Dotaz

You Might Also Like