Velké Sofa Background dekorativní akustické zvukotěsné 3D stěnové krycí panely

Velké Sofa Background dekorativní akustické zvukotěsné 3D stěnové krycí panely

Představení produktu 3D deska je vyráběna z různých rostlinných vláken, jako je rákos, cukr, sláma, dlaň, bambus atd. Nejmodernějšími automatickými formovacími zařízeními a technikou. Vlastnosti produktu: 1.100% zelených ekologických produktů; 2. Bez použití dřevěných vláken, ve prospěch ochrany ...

Podrobnosti o produktu

Představení produktu


3D deska je vyrobena z různých rostlinných vláken, jako je rákos, cukr, sláma, dlaň, bambus atd. Nejpokročilejšími automatickými formovacími zařízeními a technikou.

Vlastnosti produktu:
1.100% zelených ekologických produktů;
2. Nepoužívat dřevěné vlákno ve prospěch ochrany lesních zdrojů;
3. žádný škodlivý nebo škodlivý obsah chemických materiálů;
4. Tvrdá textura s módním vzhledem;
5. Vynikající povrchově malý nátěrový povrch;
6. oblek pro DIYprocessing;
7. Vlhkost
8. Může být namalován libovolnou barvou, která se vám líbí

Dostupné velikosti: 500mm * 500mm, 460mm * 460mm. Mnoho návrhů k dispozici.

Perfektně navržená, dobrá kombinace plochého povrchu a pevného těla vytváří příležitost pro návrháře k tvůrčímu designu.

Hlavní aplikační pole
1. Na tento materiál by se mohly vztahovat stěny TV, rozkládací pohovka, ložní hřbet, vestibul, schodiště a dětský pokoj, pracovna a kuchyně apod.

2. Budova dekorace pro pozadí stěn společnosti image projekce, konferenční místnost, čajovna, všechny druhy obchodů s řetězci, hotel a restaurace, mateřská škola, školy mohou také používat tento materiál.

3. Vyzdobení veřejného prostoru na stěnách VIP místnosti stanic, doku, letiště, stadionu na pozadí, kina, fotografický dům, kino a Televizní studio, vládní kancelářské budovy atd.Hot Tags: velkoobchod pohovka pozadí dekorativní akustické zvukotěsné 3d obložení stěn panely, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Zvukově izolační ekologický akustický panel Další:Zvukotěsný tkaninový akustický panel

Dotaz