Akustické panely tkaniny dekorativní stěna

Akustické panely tkaniny dekorativní stěna

akustické panely tkaniny dekorativní stěny, tento akustické panely vyrobené z 96kg/m3 požáru jmenovité skelné vaty panelu a používá jinou barvu krytiny na z straně .it je normální akustický panel, populární v kinosál, ho, mě divadlo místnost, zasedací místnost, ložnice vinco atd. společnost předložit dva druhy v...

Podrobnosti o produktu

akustické panely tkaniny dekorativní stěny, tento akustické panely vyrobené z 96kg/m3 požáru jmenovité skelné vaty panelu a používá jinou barvu krytiny na z straně .it je normální akustický panel, populární v kinosál, ho, mě divadlo místnost, zasedací místnost, ložnice atd.

Vinco společnost předložit dva druhy v UK, 25mm nebo 50mm tloušťka, ale ve skutečnosti, jsme mohli abccording kreslení k výrobě .chose B1 ohnivzdorné akustické textilie, různé barvy vyrobené krásné panelu.


Název produktu:

akustické panely tkaniny dekorativní stěna

Specifikace:

600 * 600mm / 600 * 1200mm

Tloušťka:

20mm / 25mm / 50mm / 75mm

Hmotnost;

40-45kg/karton

Balení:

20-40 kusů jako karton

Koeficient zvukové absorpce:

0,72-0,89 db

Frekvence (Hz)

125-3500 Hz

Vnější obal:

1235 * 540 * 640 mm

používá pro kina, domácí kina pokoj,konferenční místnost, kostel, Auditorium, hlediště, restaurací, divadel, čekárny, televizní stanice atd.


Hot Tags: akustické panely tkaniny dekorativní stěny, Čína, výrobců, dodavatelů, továrna, velkoobchod, vlastní, nejlépe, Cena, Velká Británie
Dvojice:Zvuková kůže z akustické zdi Další:Panel absorpce zvuku

Dotaz

You Might Also Like