3d kožené stěnové panely

3d kožené stěnové panely

3D kožená stěnová deska je dekorační materiál vyrobený z panelu ze skelných vláken a povrchovou úpravou krásnou kůží, která je charakteristická tím, že je k dispozici pro různé barvy a vzory, které má k dispozici, má vlastnosti absorpce zvuku, hluk, zpomalovač hoření a tak dále. Použití: Akustické materiály ...

Podrobnosti o produktu

3D kožená stěnová deska je dekorační materiál vyrobený z panelu ze skelných vláken a povrchovou úpravou krásnou kůží, která je charakteristická tím, že je k dispozici pro různé barvy a vzory, které má k dispozici, má vlastnosti absorpce zvuku, hluk, zpomalovač hoření a tak dále.

Produkt

3d kožený stěnový panel

Materiál

skleněná vlákna a tkanina

Velikost

600mm * 600mm * 25 / 50mm, 1200mm * 600mm * 25 / 50mm lze přizpůsobit

Barva

jsou k dispozici různé druhy barev

Okraj náměstí, úkos

Tvar:

list

Koeficient absorpce zvuku:

0,9

Požární odolnost:

Třída (materiál jádra)

Aplikace:

Akustické materiály jsou široce používány na stěnu a strop některých míst, které vyžadují akustickou kvalitní designovou výzdobu.

Příklad: operní dům, kino, nahrávací místnost, studiové studio, vysílací studio, audiotechnika, obchodní kancelář, televizní stanice, rozhlasová stanice, multifunkční sál, konferenční místnost, studio, hudební sál, hlediště, tělocvična, velká zábavní centrum, hotel, KTV, vily nebo domácí život atd.

Tato místa vyžadují přísnou akustickou poptávku.


Hot Tags: 3d kožené stěny panel, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:3d akustický stěnový panel Další:Zvuk absorbující panely panelu stěny

Dotaz

You Might Also Like