Akustická pěna klín

Akustická pěna klín

Materiály a aplikace: Klínový akustické pěny vyrobené z polyuretanové houby s eco přátelský, bez zápachu, bez chuti, environmentální zdraví, který je ideálním interiéru pohlcující, audio reflexní akustické materiály. To je široce používán v nahrávací místnosti studio, vokální místnosti bar, klavírní místnost, kancelář, konferenční sál, kino, divadlo, music hall, buben pokojové, zvuk testování místnost, jazyková laboratoř a další místa, výzdoba interiéru, stejně jako počítačové místnosti, generátor set, zvukotěsné pokoje, stínění box, tišší místnost, atd.

Podrobnosti o produktu

Materiály a aplikace:

Klínový akustické pěny vyrobené z polyuretanové houby s eco přátelský, bez zápachu, bez chuti, environmentální zdraví, který je ideálním interiéru pohlcující, audio reflexní akustické materiály.

To je široce používán v nahrávací místnosti studio, vokální místnosti bar, klavírní místnost, kancelář, konferenční sál, kino, divadlo, music hall, buben pokojové, zvuk testování místnost, jazyková laboratoř a další místa, výzdoba interiéru, stejně jako počítačové místnosti, generátor set, zvukotěsné pokoje, stínění box, tišší místnost, atd.


Specifikace:

Rozměry: 500 * 500 * 50 mm, ostatní lze přizpůsobit.

Tloušťka: 50mm, ostatní lze přizpůsobit.

Barva: Různé barvy lze přizpůsobit.

Hustota: 15kg/m3, 25kg/m3, 35kg/m3, ostatní lze přizpůsobit.

Ohnivzdorné: Stupeň B2


Installationn metoda:

  1. Aby lepidlo klín akustická pěna rovnoměrně na zdi, pak uvedení pěna hladká a to pořádně šlapat na zdi těsně při suché lepidlo das 80 %.

  2. Silnější oboustranné pásky vložte na zadek pěny, pevně stiskněte pěnová houba na zdi a ploché.


Výhody:

  1. Vynikající zvuk absorpce, dobrá tepelná izolace

  2. Zpomalující hoření je stupeň 2 a bod tání dosáhne 50 stupňů;

  3. Snadná výstavba

  4. Eco-friendly, může být recyklován;

  5. Odolný proti vodě, pevný vodu zpět řada vodu, pohlcující výkon neklesá, formulář zůstává stejná.

Hot Tags: Klínový akustické pěny, Čína, výrobci, dodavatele, výrobce, velkoobchod, vlastní, nejlépe, Cena, Velká Británie
Dvojice:akustická vejce bednu klín studio zvukotěsné pěna Další:Barva dlaždice Modré pyramidy acosutic pěny

Dotaz

You Might Also Like