Zvukotěsná akustická pěna

Zvukotěsná akustická pěna

Shenzhen Vinco Zvukově izolační materiály, Ltd je jedním z nejlepších výrobců zvukových izolací a dodavatelů akustické pěny v Číně, vítejte na velkoobchodní naší vlastní zvukotěsné akustické pěny vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme zkontrolovat cenu s námi. Poměr materiálu: desetkrát, patnáctkrát, ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvukově izolační materiály, Ltd je jedním z nejlepších výrobců zvukových izolací a dodavatelů akustické pěny v Číně, vítejte na velkoobchodní naší vlastní zvukotěsné akustické pěny vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme zkontrolovat cenu s námi.

Poměr materiálu: desetkrát, patnáctkrát, dvacet pětkrát, třicetkrát, třicet pětkrát,

Šířka 1M - 1,5 M

Délka: lze přizpůsobit

Tloušťka: 0,2 mm - 300 mm (skládací list)

Hustota: 13-15 D specifikace 2m * 1m * 35 / 50mm lze také přizpůsobit podle různých požadavků

Materiály: PU

Barva: bílá nebo černá (ostatní lze upravit, když dosáhne určitého pořadí.)

1.Vytvrzený polyuretanový pěnový materiál, který lze jednou vytvarovat, lze formovat PU, produkt je pohodlný, pružný, odolný a zranitelný, jeho bezplatný design se používá hlavně v nábytkových masážních křeslech, automobilových a obalových materiálech atd.

2.Všechny druhy vysoce kvalitní houby, jako je houba na nábytek, houba z laminovací tkaniny, materiály na boty, polymerní houba.

3.Všechny druhy barevné bavlny, ohnivé bavlny, antistatické houby, filtrační bavlny, bavlněné buničiny, perlové bavlny, bavlněné vlny.

4.Všechny druhy houby polštář (jako pomalé odskočit houby polštáře, magnetické polštáře zdraví a všechny druhy matrace houby)

5.Poskládejte kousky (jako jsou hodiny, plechovky, tisk, obalové sáčky, jako je houba) a finalizujte produkty zpracování návrhu.

6.Všechny druhy houby (například hračky, domácí použití atd.)


Hot Tags: zvukotěsná akustická pěna Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobená, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Akustická klínová pěna Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like