Akustická klínová pěna

Akustická klínová pěna

Shenzhen Vinco Zvukotěsné materiály Co., Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů akustické klínové pěny v Číně, vítejte na velkoobchodní naší přizpůsobené akustické klínové pěny vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme zkontrolovat cenu s námi. Poměr materiálu: desetkrát, patnáctkrát, dvacet pět ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvukotěsné materiály Co., Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů akustické klínové pěny v Číně, vítejte na velkoobchodní naší přizpůsobené akustické klínové pěny vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme zkontrolovat cenu s námi.

Poměr materiálu: desetkrát, patnáctkrát, dvacet pětkrát, třicetkrát, třicet pětkrát,

Šířka: 1M - 1,5 M

Délka: lze přizpůsobit

Tloušťka: 0,2 mm - 300 mm (skládací fólie)

Hustota: 13-15 D specifikace 2m * 1m * 35 / 50mm lze také přizpůsobit podle různých požadavků

Materiály: PU

Barva: bílá nebo černá (ostatní lze přizpůsobit, když dosáhne určitého pořadí.)

(1) vysoká míra pohlcování zvuku

(2) dobrá tepelná izolace

(4) úzká struktura, stabilní forma.

(5) lehká, bezpečná a pohodlná konstrukce

(6) neškodný pro člověka, neznečišťující životní prostředí, bez zápachu

(7) voděodolná, silná voda v zadní řadě, zvuk pohlcující výkon neklesá, forma zůstává stejná.

(8) lze znovu použít, snadno zničit, bez sekundárního znečištění životního prostředí.

(9) bod tání 250 stupňů (c)

Používané v domácnosti, automobilový průmysl, reproduktory, nahrávací studio, auditorská místnost, noční klub KTV atd., Mají funkci v oblasti pohlcování zvuku, zvukové izolace a dekorace.

Továrna se specializovala na výrobu a prodej PU houby, PU produktů, vysoké hustoty, houby nízké hustoty, houby pěny, pryžových výrobků a dalších produktů.

Klasifikace houby:

Chemická, průmyslová houba (pěna se hodně používá v průmyslové výrobě, jako je bavlna, finalizuje design bavlněnou bavlnu, gumu, bavlnu, paměť atd.)

PU houba zahrnuje hlavně polyesterový a polyetherový typ, který může být krájen na plátky nebo řezán, může také zpracovávat kompozity, tepelné zpracování a zpracování tryskacích otvorů podle požadavků zákazníka. Protože PU houba má uchování tepla, tepelnou izolaci, pohlcování zvuku, tlumení nárazů, retardér hoření, antistatický a dobře prodyšný výkon, proto zahrnuje celou řadu průmyslových odvětví, včetně automobilového průmyslu, bateriového průmyslu, kosmetického průmyslu, výroby spodního prádla na hrudi a vysoké výroba nábytku atd.

Hot Tags: akustická klínová pěna Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobená, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Zvukotěsné pěnové panely Studio akustické pěny Další:Zvukotěsná akustická pěna

Dotaz

You Might Also Like