O nás

Shenzhen Vinco Zvuková izolace materiály, Ltd se specializuje na zvuková izolace materiály po mnoho let a poskytovat s výzkumem a vývojem, výrobou, prodejem a poprodejním servisem výrobků.

Výrobky Vinco pokrývají rozdělení činností, izolační panely, zvukově izolační pěny, zvuková izolace na stěnu, zvukově izolační materiály pro podlahy, stropní zvuková izolace, zvukově izolační potrubí, akustické panely, akustické izolace, izolační panely, izolační materiály, pěny pohlcující zvuk atd.

Jako high-tech společnost jsou naše výrobky obohacené ohnivzdornou, vodotěsnou, antikorozní, odolnou proti mrázům, protáhlé, drážkované a snadno konstrukční, s nízkými náklady, nejvíce nedůvěřivé jsou to, že jsou šetrné k životnímu prostředí a vysokou mírou zvukové izolace.

Produkty se široce používají pro bydlení, továrnu, strojovnu, zasedací místnost, multifunkční místnost, KTV, potrubí, kancelář, auto a mnoho dalších míst.

Vinco se soustředí na místní síly při pohledu na svět, duo na silné inovace, spolehlivou kvalitu a vysokou cenu, výrobky Vinco byly velmi oblíbené u zákazníků.

Naším obchodním cílem je stát se profesionální společností zabývající se výzkumem a vývojem a vyrábět a dělat stative pro nejvíce.

Máme celou řadu automatických počítačem řízených strojů a profesionálních technických pracovníků, abychom zajistili, že náš produkt bude ve vysoké kvalitě. Náš roční prodej může dosáhnout až 500.000 metrů čtverečních Zvukotěsné materiály, akustické výrobky, pohyblivé rozdělení, kompozitní materiály. Vítejte na návštěvě naší továrny na vybudování dlouhodobých vztahů obchodní spolupráce.Prodáme Vám nejlepší služby, vynikající kvalitu a konkurenceschopné ceny.